Březen 2018

Nový blog je tu!

8. března 2018 v 16:49 | Svítící Hvězda |  Nový Blog!
Tak je to tady! Nový blog je nasvětě a snad bude ještě lepší. Rozhodla jsem se, že pokračování Kapitoly 1 nebude. Dopíšu tady na tom starém 5. díl a pak už si to budete muset domyslet, teda, jedině pokud by jste mě přemluvili. :)
Taky budou nové přihlášky a npví hrdinové. Omlouvám se že jste si své role neužili v příbězích, ale kapitola 1 měla velký rozsah. Ale proto už v ní pokračovat nebudu, abyste byli v příbězích vy. :)
Zde je odkaz: http://jiskrici-klan.blog.cz/

NOVINKY 2

6. března 2018 v 18:38 | Svítící Hvězda |  Novinky 2
Ahojte kočky a koťata, kocouři i starší!
Přináším vám novinky!
1. Mám nový blog. Je o Zákonu smečky. Nedávno jsem to začala číst a už jsem u 3.dílu.

2. Asi si založím nový blog o kočičích válečnících. Nemusíte se bát. Příběh bude pokračovat ve speciální rubrice ve které budou další kapitoly atd. Zůstanou i jstejné postavy ALE, bude nový příběh který nebude udělaný tak, že kapitola bude na 8. dílů nebo kolik ale bude udělaný normálně. Budou nové postavy a noví hrdinové. Samozdřejmně ti hrdinové budete vy. Vytvořím další přihlášku kde se přihlásíte a bude v příbězích.

3. Tohle není informace ale spíše otázka. Určitě víte, že když kliknete např. na 1.kapitolu a chcete si vybrat díl, musíte sjet až dolů. U jiných blogů jsem si všimla, že to tak nemají a hodiny jsem bloumala, jak to vyřešit, ale bez výsledku. Hledala jsem i ve funkcích blogu ale nic. Proto se vás chci zeptat, jestli náhodou nevíte jak na to. :)

To by bylo asi vše. Nový blog bude snad do konce měsíce. Když tak dám vědět a na tu otázku mi prosím odpovídejte do komentářů. :D